سایت مبل 118 چیست؟

سایت مبل 118 به نشانی mobl118.ir یک سایت برای ثبت تبلیغ و ثبت آگهی فروشگاه های مبل،مبل فروشی ها، تولیدی های مبل، کارگاه های تولید مبل، فروشگاه های اینترنتی مبل و غیره می باشد.در سایت مبل 118 می توانید به راحتی بهترین مبل فروشی ها و فروشگاه های مبل را بیابید. این سایت یک بازار آنلاین فروش مبل می باشد و جهت تبلیغات فروشندگان مبل و کلیه مشاغل مرتبط با خرید و فروش مبل طراحی شده است. کاربران با استفاده از موتور جستجوی این سایت به راحتی می توانند فروشگاه مبل مدنظر خود را پیدا کنند.

بازار آنلاین مبل 118

سایت مبل 118 یک بازار آنلاین یا بازار مجازی جهت خریداران و فروشندگان مبل می باشد. هر روزه در سایت مبل 118 جدیدترین مبل ها توسط تولیدی های مبل و کارگاه های تولیدی مبل به نمایش گذاشته می شود. سایت مبل 118 این امکان را می دهد تا تولیدی های مبل و فروشگاه های مبل بتوانند به همه فروشگاه های مبل در بستر اینترنتی معرفی نمایند

چگونه در سایت مبل 118 تبلیغ کنم؟

برای شروع معرفی و ثبت تبلیغات مبل در نمایشگاه آنلاین مبل 118 نخستین اقدامی که باید انجام دهید این است که ثبت نام کنید. پس از ثبت نام باید گروه های مبل تولیدی خود را انتخاب نموده و سپس منتظر تایید مشخصات شما توسط مدیر سایت باشد. ثبت نام در بازار آنلاین فروش مبل 118 رایگان است ولی در صورت نیاز می توانید آگهی و تبلیغات مبل خود را ویژه کنید تا آگهی شما بیننده بیشتری داشته باشد.

چه کسانی می توانند در سایت مبل 118 تبلیغ کنند؟

در سایت مبل 118 که یک بازار اینترنتی فروش مبل است، همه کسب و کارهای مرتبط با کار خرید و فروش مبل از جلمه تولیدی های مبل، مبل فروشی ها، کارگاه های تولیدی مبل، واردکننده مبل و غیره می توانند ثبت نام کنند و شغل خود را معرفی و تبلیغ نمایند.